sreeen wydania Wiadomości ze strony vod.tvp.pl/

Imigranci nakręcają spiralę agresji”. Takiej treści pasek pojawił się ostatnio w Wiadomościach. Telewizja publiczna od początku przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015 roku szczuje na imigrantów oraz uchodźców. To bardzo podłe z ich strony, ale tego można było się spodziewać m.in. po ludziach pokroju Ministra Błaszczaka.

To on po pobiciu 14-letniej, ciemnoskórej dziewczynki bagatelizuje problem i udaje, że go nie ma. Ba, wręcz dalej uparcie napędza spiralę nienawiści wobec obcokrajowców. Czy taki człowiek powinien pełnić funkcję ministra odpowiedzialnego za bezpieczeństwo państwa i obywateli? Czy tacy ludzie, jak propagandyściTVP powinni wykonywać zawód dziennikarza? Bardziej podłymi od PiS są chyba tylko ci z TV Republika i nacjonaliści. Choć, to całe towarzystwa widać tylko prześciguje się, które z nich będzie bardziej podłe w nagonce na ofiary wojen.

To nie obcokrajowcy biją przypadkowych ludzi na ulicach polskich miast. To nie obco krajowcy gwałcą i mordują. To nie obcokrajowcy palą kukłę Żyda i nawołują do nienawiści. To nie obcokrajowcy napadają na niewinne dzieci na ulicy. To nie obcokrajowcy podpalają mieszkania bezbronnych ludzi. To nie obcokrajowcy niszczą czyjeś mienie, wybijają okna, dewastują lokale gastronomiczne. To nie obcokrajowcy szczują na innych.

Minister i rząd, którzy nie zauważają, że Polska od niedawna ma ogromny problem z agresją, nienawiścią, ksenofobią, homofobią czy islamofobią, zasługują na potępienie i wstyd. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Żadni obcokrajowcy nie są dla nas zagrożeniem. Polakom zagrażają… sami Polacy! Tak, dokładnie.

Rok temu w autobusie nie napadł na mnie jadący ze mną Pakistańczyk. Zwyzywał mnie i się na mnie rzucił rosły, krótko ostrzyżony i tępym wyrazie twarzy “prawdziwy Polak patriota” z opaską na ręce i kotwicą na piersi. Natomiast wspomniany Pakistańczyk pomógł mi wejść do autobusu i przytrzymał mi plecak. Taki to groźny przestępca. Strasznie groźni są ci imigranci w Polsce.

Imigranci nakręcają spiralę nienawiści? Tak. Szczególnie ostatnio ta wspomniana wyżej 14-latka pobita przez dorosłego chłopa, Polaka. Powinna odpowiedzieć za sianie nienawiści wobec Polaków. Pewnie za niedługo przeczytamy lub usłyszymy w rządowej telewizji TVP taki tekst: “Mała dziewczynka z Turcji, swoim wyglądem sprowokowała pokojowo nastawionych Polaków do pobicia jej”. Przepraszam za ten czarny humor, ale tak odreagowuję to całe szambo jakie wylało w Polsce.

I na koniec. To nie obcokrajowiec pobił mojego kolegę za granicą. Zrobił to Polak przebywający obecnie na emigracji. Więc, jak już mamy mówić o groźnych imigrantach to o Polakach za Zachodzie, i wszystkich innych ludziach, z różnych państw, którzy wyrządzają krzywdę niewinnym ludziom.

Tagi: , ,

Komentarze